ساخت سوله ورزشی

ساخت سوله ورزشی یا همان سالن ورزشی یکی از پر کاربرد ترین ویژگی های سوله ها محسوب می شود که با توجه به شرایطی که برای سالن در نظر گرفته می شود ساخته می شوند.

مجموعه رویال سازه به عنوان یکی از اولین کارخانه ساخت اسکلت فلزی و سوله، خدمات ساخت سوله ورزشی را با مناسب ترین قیمت و قابل توجه ترین کیفیت به مشتریان عزیز در سراسر کشور ارائه می کند.

ساخت سوله و ویژگی های آن

در ابتدا بدانید که سوله به ساختمان هایی گفته می شود که اصولا ساختار آن به این ترتیب است که سقفی شیب دار برای آن در نظر گرفته می شود، معمولا دهانه های بزرگی دارند، مصارف عمده و معمول آن برای راه اندازی کارخانه یا کارگاه، دامپروری ( مرغ داری، گاو داری و … )، انبار و … است که در سال های اخیر سالن های ورزشی را هم می توان به عنوان یکی از کاربرد های اصلی آن به شمار آورد.

معمولا ساخت سوله ورزشی برای مدارس، مراکز تفریحی ورزشی، دانشگاه ها، باشگاه ها و … انجام می شود.

کارخانه ساخت اسکلت فلزی

مجموعه رویال سازه با دارا بودن کامل ترین و مجهز ترین کارخانه های ساخت اسکلت فلزی، می تواند در زمینه ساخت اسکلت سوله بهترین خدمات را به علاقه مندان ساخت سالن های ورزشی یا هر نوع سوله دیگر ارائه کند.

ساخت سوله ورزشی

ساخت سالن ورزشی

برای ساخت یک سالن ورزشی، با توجه به مکان و شرایط آن مواردی همچون:

  • ابعاد مورد نظر
  • کاربری دقیق آن
  • میزان تراکم رفت و آمدی سالن
  • و …

به دقت بررسی می شود تا هزینه و شرایط ساخت آن برآورد شود.

در ابتدا مفید است بدانید افرادی که اقدام به ساخت سوله ورزشی می کنند، معمولا سوله خود را در یکی از 3 دسته بندی زیر در نظر می گیرند.

  1. ساخت سوله برای مسابقات بین المللی و استاندارد جهانی
  2. ساخت سوله ورزشی به منظور استفاده در مشابقات داخلی
  3. سوله ورزشی برای استفاده تفریحی و برگذاری مسابقاتی در محدوده یک محل خاص

که با توجه به این مسائل در هر بخش موظف هستند نکات بسیار مهمی را در نظر بگیرند و جهت اجرای آن با یک مشاوره حرفه ای ساخت سوله مشورت کنند.

ساخت سوله ورزشی با رویال سازه

جهت ساخت هر نوع سوله ورزشی با هر میزان ابعاد و در نقطه از کشور، میتوانید با کارشناسان رویال سازه تماس بگیرید و در صورت تمایل از خدمات این مجموعه برای ساخت و اجرای سازه خود بهره ببرید.

رویال سازه با بکار گیری مجرب ترین نیرو ها در زمینه ساخت سوله و همچنین مجهز ترین کارگاه ها، سعی بر این دارد با کیفیت ترین و مورد قبول ترین سوله های ورزشی را برای کارفرمایان عزیز خود با مسئولیت کامل انجام دهد.

هزینه ساخت سالن ورزشی

سالن های ورزشی و کلا سوله ها برای اجرا نیاز اطلاعاتی همچون، متراژ دقیق، وزن سازه، ارتفاع دهانه و نقشه ( در صورت وجود ) دارند که با توجه به آن ها هزینه دقیق ساخت سوله شما هم برآورد خواهد شد.

اگر قصد ساخت سالن ورزشی یا هر نوع سازه سوله ای دیگر را دارید، میتوانید با یک تماس با کارشناسان رویال سازه ارتباط بگیرید و اطلاعات سازه خود را اعلام کنید تا بهینه ترین هزیه برای ساخت سوله شما توسط کارشناسان برآورد شده و خدمتتان اعلام شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 15 =