کارخانه ساخت اسکلت فلزی و سوله رویال سازه با تعهد خدمت مهندسان و متخصصان ذیصلاح ونیز بادر اختیار داشتن 3000 متر سوله تولید،تجهیزات وانواع ماشین آلات در زمینه محاسبات و طراحی و ساخت انواع سازه های فلزی( با ظرفیت تولید سالانه 3600تن )و سوله ها،باکسها،هاپر وباکس فیدر،محاسبه طراحی ساخت ونصب انواع مختلف سوله همچنین محاسبه طراحی ساخت ونصب انواع مختلف ماشین آلات،جرثقیلهای سقفی،کوره های صنعتی،مخازن،سیلینگ کوره سیمان ،کوره گندله،طراحی،ساخت ونصب المانهای درون شهری و نیز در زمینه ساخت و نصب هرگونه سازه فولادی آماده همکاری است.

ساخت از پی تا کلید سوله

ساخت از پی تا کلید سوله

 

ساخت از پی تا کلید سوله

هر سوله بطور کلی از قسمتهای زیر تشکیل می شود:

 1) اسکلت

2) فونداسیون

3) پوشش سقف

4) دیوار پیرامون

5) کفسازی

 هزینه ساخت اسکلت:

هزینه ساخت اسکلت بر اساس وزن سازه ساخته شده بر حسب کیلوگرم محاسبه می شود. وزن سوله ها بر اساس دهانه ، ارتفاع کنار سوله ، تناژ جرثقیل سقفی (در صورت وجود) ، محل احداث سوله از لحاظ آب و هوایی ( مقدار برف و شدت باد) و عوامل دیگر متفاوت است.

عامل مهم دیگر در هزینه ساخت ، تخصص و تجربه محاسب در طراحی و تهیه نقشه است که گاها تا بیشتر از 100% در وزن سوله موثر است. این مساله بدین معنی است که گاها با یک سوله با ابعاد مشخص با دو نقشه متفاوت از لحاظ وزنی تا بیشتر از 2 برابر با هم اختلاف وزن ( و لذا اختلاف هزینه ) دارند و به عبارت دیگر در صورت طراحی بهینه  با هزینه ساخت یک سوله می توان 2 سوله ساخت.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد کاهش هزینه ساخت با ما تماس بگیرید.

 هزینه ساخت فونداسیون:

هزینه ساخت فونداسیون بر اساس تناژ میلگرد و حجم بتن محاسبه می شود که دوباره ارتباط مستقیم با نقشه طراحی شده پیدا می کند و گاها تا بیشتر از 3 برابر در نقشه های مختلف متفاوت است.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد کاهش هزینه ساخت با ما تماس بگیرید.

 هزینه اجرای پوشش سقف:

هزینه اجرای پوشش سقف بر اساس نوع پوشش و کیفیت مصالح آن بر حسب متر مربع زیر بنا متفاوت است.

معمولا جهت پوشش سقف از یک لایه ورق گالوانیزه ، یک لایه پشم شیشه و یک لایه توری مرغی و یا مصالح مشابه استفاده می شود که بسته به کیفیت مصالح مصرفی هزینه آن متغیر است.

 هزینه دیوار پیرامونی:

جهت پوشش پیرامون سوله از یک یا چند مورد از مصالح زیر استفاده می شود:

دیوار آجری دو طرف نما

دیوار بلوکی

ورق رنگی

ساندویچ پانل

مصالح دیگر

که هزینه هر کدام بر اساس سطح دیوار چینی محاسبه می شود.

 هزینه کفسازی:

معمولا جهت کفسازی از بتن استفاده می شود که بسته به ضخامت و مقاومت آن هزینه بدست می آید.

ساخت انواع اسکلت فلزی

جهت ساخت انواع اسکلت فلزی سوله یا ساختمان می توانید با مشاورین و کارشناسان رویال اسزه تماس بگیرید تا بهترین راه حل و کم هزینه ترین برآورد قیمت را برای شما داشته باشند.

مجموعه رویال سازه دارای یکی از معتبر ترین و قدیمی ترین کارخانه ساخت اسکلت فلزی در تهران بوده که بیش از یک ده از شروع کار این مجموعه در زمینه ساخت و اجرای سازه های فلزی می گذرد.